Blog

Jakie są koszty aplikacji i strony firmowej, jakie wybrać oprogramowanie dla firmy

Tego i wielu innych ciekawostek z branży informatycznej dowiesz się na naszym blogu

Nowoczesne strony internetowe – trendy w projektowaniu w 2017 roku

W czasach, kiedy internet staje się naszym naturalnym środowiskiem bytowania, przestaliśmy zwracać uwagę na strony internetowe, które odwiedzamy. Są jednak i takie witryny, które, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i unikatowego designu, zapadają nam w pamięć. Przyjrzyjmy się więc, jakie są ostatnie trendy w tworzeniu stron internetowych. Trendy z prędkością światłowodu Trudno dziś wyobrazić sobie drugą […]

Layout strony internetowej – przez oczy do serca

Strona internetowa to wizytówka Twojego biznesu. To truizm, który należy jednak powtarzać przy każdej możliwej okazji. Warto zadbać o najdrobniejsze detale designu strony, by to, co widoczne na pierwszy rzut oka zachęcało internautę do wykonania oczekiwanej przez nas akcji.

Aplikacje dla firm – Like a Boss

Świat aplikacji nie ogranicza się jedynie do rekreacji, rozrywki i tak prozaicznych czynności jak rezerwacja taksówki czy zamówienia jedzenia na wynos. W nieprzebranym sezamie aplikacji są również te, które mają bardziej praktyczne zastosowanie i wymiernie przekładają się na zyski dla firm. Sprawdź, jakie możliwości oferują aplikacje biznesowe.

software house
Masz jakieś pytanie?